Петро Порошенко й Придністровська мафія

Петро Порошенко й Придністровська мафія
Петро Порошенко й Придністровська мафія

Відразу після повалення в Україні режиму Віктора Януковича, в часи передвиборчої президентської кампанії я дав слово своїм друзям, що не буду використовувати темних сторінок з біографії Петра Порошенка під час його передвиборчої кампанії. Вважав що серед "скакунів" у президентській гонці Петро Порошенко є найоптимальнішим за рівнем рейтингу кандидатом і найменшим злом. Але з огляду на його незрозумілі кадрові призначення, ухвалення неконституційних і відкрито антиукраїнських законопроектів, здійснення антиукраїнських вчинків вирішив пролити світло громадянам України про те, що Петро Порошенко не лише "Шоколадний" барон та автовиробник. Палітра його колишніх бізнесінтересів була дуже насиченою і сягала далеко поза межі законності. Знайомтесь. Події охоплюють кінець минулого та початок цього століть.

Порошенко мав інтерес в декількох підприємствах, що знаходяться на території придністровського регіону Республіки Молдова. Партнером кримінального бізнесмена в Придністров’ї та представником його інтересів в Одеській області виступав колишній співробітник МВС Придністров’я в званні капітана громадянин Республіки Молдова уродженець міста Бендери і... колишній однокласник Петра Порошенка Сергій Волошин, звільнений за бійку і вогневе поранення свого підлеглого. Петро Порошенко і Сергій Волошин володіли акціями заводу«Молдавкабель», Бендерського олійноекстракційного заводу, Бендерського комбінату хлібопродуктів, пивзаводу, фабрики «Тигина» і«Флоаре». Крім того, Порошенко спільно з колишнім радником президента Ющенка, скандальновідомим Юссефом Харесом був співвласником придністровського підприємства «ММЗ». Це підприємство неодноразово фігурувало в скандалах, пов’язаних з контрабандою металобрухту, сигарет і з торгівлею зброєю. Займаючись бізнесом, Петро Порошенко знаходився в тісних стосунках з «Положенцями» Придністров’я Сергієм Мосензою, на якого після заняття Порошенка з посади секретаря РНБОУ в березні 2005 року було скоєно замах, в результаті якого Мосенз Сергій загинув разом з водієм і охоронцем. Порошенко підтримував в місті Бендери кримінальні відносини з кримінальним авторитетом «Курой» - магнатом бензозаправок, для заправок якого тривалий час Петро Порошенко поставляв пальне з Одеської області. У Тирасполі Петро Порошенко володів акціями заводу «Електромаш», де, зокрема налагоджено нелегальне виробництво різних систем озброєнь. Факт наявності бізнес-інтересів Порошенко в Республіці Молдова призвів до його інтересу в участі розробки плану по регламентації та примирення придністровського конфлікту, відомий як «план Ющенка».

Найбільш ласим шматком в Республіці Молдова, котрим злочинним шляхом намагався заволодіти Петро Порошенко, є комерційний центр«Jemeni». Справа «Jemeni» вже стала відомою на всю Європу.

З огляду на те, що діяльність Порошенко завдає великої шкоди інтересам безпеки Республіки Молдова департамент розслідувань Придністровської асоціації «PRO EUROPA» розпочала розслідування діяльності «щупалець» цього транснаціонального кримінального клану в Республіці Молдова. І... «головне щупальцем» цього спрута виявився - Іон Морей.

Про взаємини відомого афериста Іона Морея та Петра Порошенка трохи згодом.

(Ростислав ДЕМЧУК за нотатками розслідувальної групи ОРД та АЕАС)

dipcourier.livejournal.com


Источник: “http://kompromat1.info/articles/23475-petro_poroshenko_j_pridnistrovsjka_mafija”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя