Двом дітям, позбавленим батьківського піклування, подарували квартиру на Львівщині


9 липня двом особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, вручили ключі та право власності від двохкімнатної квартири у селі Воля-Висоцька Жовківського району. Про це повідомив начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис, — інформує прес-служба ЛОДА.

Варто зазначити, що діти є рідними братом та сестрою. Об этом сообщает certify.in.ua со ссылкой на СМИ.

Із одержанням квартири дітей привітали голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, сільський голова села Добросин Галина Гец, сільський голова села Воля-Висоцька Анна Скіп, працівники районної служби у справах дітей. Освятив помешкання о. Лазар.

Квартира розташована на 2 поверсі 5-ти поверхового будинку. Складається із 2 житлових кімнат, кухні, коридору, санвузлу та балкону. Загальна площа квартири становить 49,2 м.кв., житлова – 26,0 м.кв.

Вартість квартири становить 575 000 гривень, з яких: 345 000 гривень — виділені з обласного бюджету, 100 000 гривень – із районного бюджету, 130 000 гривень – із бюджету Добросинської сільської ради.

Житло придбане у межах реалізації Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2018 – 2020 роки та Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Жовківському районі на 2019-2021 роки.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/dvom_dityam_pozbavlenym_batkivskogo_pikluvannya_podaruvaly_kvartyru_na_lvivshchyni_320757.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя