НАБУ почало отримувати матеріали СБУ на топ-чиновників, - Ситник

Директор НАБУ Артем Ситник
Директор НАБУ Артем Ситник


За словами директора НАБУ, на сьогодні є позитивні зрушення в розслідуванні гучних кримінальних справ, зокрема, про корупцію в оборонній сфері Об этом сообщает independent-news.in.ua со ссылкой на СМИ.Національне антикорупційне бюро України почало отримувати матеріали Служби безпеки України на топ-чиновників. Про це на засіданні Нацради з питань антикорупційної політики заявив директор НАБУ Артем Ситник.


За словами директора НАБУ, на сьогодні є позитивні зрушення в розслідуванні гучних кримінальних справ, зокрема, про корупцію в оборонній сфері.


«Хотів би відзначити істотне поліпшення відносин з СБУ. До НАБУ почали надходити матеріали, що стосуються топ-чиновників. Такого раніше за чотири роки не було ніколи. Максимум що, від СБУ надходило — це матеріали, які стосувалися невеликих чиновників. Зараз ситуація змінюється, дякую (главі СБУ, — ред.) Баканову за останні зрушення по тим справам, які ми розслідуємо», — зауважив він.


Крім того, Ситник додав, що детективи активізували роботу зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.


«Напрацьовано понад 3 десятків підозр. Зараз вони в прискореному режимі обговорюються детективами ... Сьогодні буде, сподіваюся, оголошено підозру ще одному високопоставленому чиновнику», — сказав глава НАБУ.


Раніше Зеленський заявив, що впродовж п’яти років спецекспортери у оборонній сфері перерахували на офшорні рахунки $30 млн.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/nabu-pochalo-otrimuvati-materiali-sbu-na-top-chinovnikiv-sitnik-611134.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя