На Буковині СБУ заблокувала видобуток копалин, який завдав державі збитків майже на 20 мільйонів гривень

Офіційно підприємства припинили роботи ще 5 років тому
Служба безпеки України на Буковині заблокувала нелегальний видобуток і тіньовий обіг корисних копалин, який завдав державі збитків на десятки мільйонів гривень. Про це повідомляє пресцентр СБ України.

У Чернівецькій області два підприємства здійснювали вибірку гравію з державного кар’єра, розробка якого офіційно призупинена п’ять років тому. Ділки використовували незаконно видобуту сировину при наданні послуг з будівництва та ремонту.

За висновками експертів сума завданих державі збитків з початку 2019 року становить майже 20 мільйонів гривень. Правоохоронці вилучили у зловмисників вантажівку та екскаватор, зараз вирішують питання щодо накладання арешту на спецтехніку. Наразі тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до протиправної діяльності.

На Буковині СБУ заблокувала видобуток копалин, який завдав державі збитків майже на 20 мільйонів гривень Об этом сообщает 24today.in.ua со ссылкой на СМИ.

На Буковині СБУ заблокувала видобуток копалин, який завдав державі збитків майже на 20 мільйонів гривень

фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/11/13/na-bukovyni-sbu-zablokuvala-vydobutok-kopalyniakyi-zavdav-kraini-zbytkiv-na-maizhe-20-milioniv.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя